صفحه در حال بارگذاری است...

معرفی

مجموعه تفریحی ورزشی توچال با وجود تله‌کابین، بام تهران، تله‌سیژ، پیست اسکی، سورتمه، مسیر کوهنوردی، جاده سلامتی، هتل و... به یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری ایران تبدیل شده است. این مجموعه همپای مخاطبانش به سمت قله در حال حرکت است و تلاش می‌کند تا میزبان شاد‌ترین اوقات‌ خانواده‌ها و دوستان در دل کوهستان باشد.

اینستاگرام توچال اینستاگرام توچال پیست اسکی اینستاگرام توچال

فروشگاه

جاذبه‌های توچال

باشگاه تیراندازی

مهارت خود را در تیراندازی با کمان، تفنگ یا تپانچه بادی در باشگاه تیراندازی توچال بسنجید. مربیان رسمی فدراسیون تیراندازی آماده آموزش به شما هستند.

کلبه چوبی

کلبه چوبی توچال جایی دنج در دل کوهستان است که می‌تواند میزبان اقامتی آرامش‌بخش با منظره‌ای بی‌نظیر از کوهستان و شهر باشد.

بام تهران

توچال بلندترین نقطه شهر است. در این بام می‌توانید تهران را با همه زیبایی‌هایش تماشا کنید. بام تهران پر از خاطرات عاشقانه و شیرین جوانان شهر است.

پیست اسکی

توچال نزدیک‌ترین پیست اسکی به پایتخت در دنیا را دارد. مدرسه اسکی توچال برای ارائه همه آموزش‌های مبتدی و حرفه‌ای مهیاست.

سورتمه

یکی از طولانی‌ترین سورتمه‌های ایران را در دل کوهستان تجربه کنید. در اوج هیجان سورتمه می‌توانید تمام تهران را مقابل چشمانتان ببینید.

جاده سلامتی

جاده سلامتی به طول ۲ کیلومتر، محوطه پارکینگ ورودی را به بام تهران وصل می‌کند. استفاده از این جاده برای همه آزاد و رایگان است.

هتل توچال

با طولانی‌ترین تله‌کابین دنیا به مرتفع‌ترین هتل دنیا سفر کنید! هتل توچال آماده حضور شماست تا اقامتی بی‌نظیر را در دل برف‌های رشته‌کوه البرز تجربه کنید.

تله‌کابین

انبوهی از زیبایی و آرامش درست جایی میان دامنه‌های پر برف رشته کوه البرز پنهان است. تله‌کابین توچال یکی از طولانی‌ترین خطوط کابلراه در دنیاست.

پیشنهاد روز

رویدادها

هتل توچال

برنامه فعالیت هتل مطابق با برنامه فعالیت تله‌کابین است. هتل در روزهایی دایر است که تله‌کابین فعال باشد.

صعود گروهی به قله توچال

برنامه صعود گروهی به قله توچال هر ماه با هدایت ورزشکاران و کوهنوردان باسابقه برگزار می‌شود.

اخبار

۱۴ دی ۱۴۰۰

وزیر ورزش و جوانان در پیست اسکی بین المللی توچال

در ادامه مرحله دوم مسابقات اسکی آلپاین انتخابی المپیک2022 امروز وزیر ورزش و جوانان با هیئت همراه میهمان پیست بین المللی توچال بودند

۰۶ دی ۱۴۰۰

مسابقات بین المللی اسکی آلپاین مارپیچ بزرگ

مسابقات بین المللی اسکی آلپاین مارپیچ بزرگ و یادبود سپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی در پیست اسکی توچال برگذار شد

۲۴ آذر ۱۴۰۰

6روزه اسکی باز شوید

پیست اسکی توچال به عنوان نزدیک ترین پیست اسکی به ‌تهران و مرتفع ترین پیست جهان،برای کمک به توسعه ورزش اسکی،برای نخستین بار امکان آموزش اسکی در دوبخش اسنوبرد و آلپاین را در۶جلسه فراهم کرد،آموزش آکادمیک بصورت تضمینی برای تمامی گروه های سنی ارائه می شود.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

اولین دوره مسابقات لیگ بین المللی اسنوبرد کشور

اولین دوره مسابقات لیگ بین المللی اسنوبرد کشور روز گذشته و امروز در پیست بین المللی اسکی توچال برگزارشد و نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات به تیم ملی اسکی راه یافتند.

بیشتر بخوانید

ساعات فعالیت توچال
شنبه
۰۲:۰۰ - ۰۵:۰۰
یک شنبه
۰۲:۰۰ - ۰۵:۰۰
دوشنبه
۰۲:۰۰ - ۰۵:۰۰
سه شنبه
۰۲:۰۰ - ۰۵:۰۰
چهارشنبه
۰۲:۰۰ - ۰۵:۰۰
پنج شنبه
۰۲:۰۰ - ۰۴:۰۰
جمعه
۰۲:۰۰ - ۰۴:۰۰