صفحه در حال بارگذاری است...

در این بازدید روح‌الله امداد، مدیرعامل مجموعه تفریجی ورزشی توچال، فرآیند استانداردسازی خطوط کابل‌راه‌های مجموعه را که از سال ۹۳ استانداردسازی آن اجباری شده‌است، تشریح کرد و گفت: با توجه به دستور ریاست محترم بنیاد مستضعفان جناب آقای مهندس فتاح، طرح نوسازی خطوط تله کابین توچال در ستاد برنامه بنیاد تصویب شده است.

وی بر اعتقاد مجموعه برای تعامل سازنده با اداره‌کل استاندارد استان تهران و تلاش در جهت  تامین ایمنی و تضمین سلامت شهروندان تاکید کرد.

محمودرضا طاهری، مدیرکل استاندارد تهران نیز در جریان بازدید از خطوط تله‌کابین و تله‌سیژ  مجموعه توچال، با اشاره بر اهمیت استانداردسازی تجهیزات کابل‌‌راه‌ها و ضرورت رعایت الزامات ایمنی و استاندارد آن‌، از همراهی و پیشگامی همیشگی مجموعه توچال برای استانداردسازی و توسعه زیرساخت‌ها تشکر کرد.

همچنین، علی سعادتی، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات سازمان، با تشریح مشکلات پیش‌روی اجرای استاندارد کابل‌راه‌ها، تاکید کرد: شرکت‌های بازرسی باید با مجموعه‌های مختلف برخورد یکسان داشته‌ باشند و بر فرآیندهای نظارتی شرکت‌های بازرسی بیشتر نظارت شود.

مجموعه تفریحی و ورزشی توچال در شمال شهر تهران، دارای ۳ خط تله‌کابین، ۳ خط تله‌سیژ و شهربازی است که برای این تجهیزات، از اداره‌کل استاندارد استان تهران، مجوز استاندارد اخذ کرده‌است.

انتهای پیام/